Hizmetlerimiz

ACİL YOL YARDIMI

Acil yol yardımı hizmetimiz 1990 yılından beridir hizmettedir. Uzun yolculuklarınızda, şehir içi olumsuz yolculuklarınızda araçlarınızda oluşabilecek olumsuz tüm sorunlara hızlı ve tecrübeli ekibimiz ile en hızlı şekilde size yardıma yetişmek için hazırız. Acil yol yardımı desteğimiz için bizleri arayabilir detaylı bilgiler alabilirsiniz. Piyasada olan en uygun ve en kaliteli ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Acil yol yardımı desteğinden ziyade bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Bu hizmetler; Akü değişimi, yeni lastik değişimi & alım satım, filo lastik değişimleri, ikinci el lastik değişimi gibi bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimiz piyasaya göre cep yakmayan kaliteli hizmetlerdir. Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize telefon numaramızdan veya mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.
Telefon numaralarımız bu şekildedir; Telefon numarası 1: +90 532 438 34 63 & Telefon numarası 2: +90 532 264 01 83 bizlere bu numaralar üzerinden 7/24 yazabilir arayabilirsiniz. Mail adresimizden bize ulaşıp iş birliği kurmak isterseniz mail adresimiz de iletişim bölümünde bulunmaktadır. Mail atmadan kısa yoldan direkt iletişim bölümündeki formu doldurabilirsiniz. Acil Lastikci firması sizlere hizmet vermekten gurur duyar, iyi sürüşler dileriz...

AKÜ DEĞİŞİMİ

Akü değişimi her zaman hayatımızın hemen hemen her alanında olan ve araçlarımızın önemli değişimlerinden bir tanesidir. Araba üç yıl gibi bir süre boyunca kullanılmıyorsa akü zayıflamış olur bu nedenle içinde bulunan bataryaları elektrik bulunmadığı için ölmüş olabilir. Veya arıza üzeri akü patladığı durumlarda akünün değişilmesi gerekir. Akü şarja bağlanıp şarj olmuyorsa o akünün değiştirilmesi gerekir. Akü değişiminde ilk olarak artı ve eksi kutuplarını çıkararak arabanın elektriklerini tamamen kesilmesi gerekir. Elektrikler kesildikten sonra eski akü çıkarılır yerine yeni akü konulur Ve yeni aküyü artı eksi kutupları tam kablo düzeyine oturtmak üzere yerine konulması gerekilir. Yerine yerleştirilen akü kutup başları dediğimiz artı eksi kutuplarını el aleti yardımıyla iyice sıkarak kontrol edilmesi gerekilir. Kontrol edildikten sonra akünün aşağısında bulunan akü sabitleme vidasını akü hareket edilmeyecek şekilde sıkılması gerekilir. Eğer sizin de akünüzde problem mevcutsa bizlere ulaşabilir güvenle akü istetebilirsiniz.


FİLO LASTİK DEĞİŞİMLERİ

Güvenliğiniz için lastik değişimleri her sezon çok önemli hayati önem taşımaktadır. Filo lastik değişim her sezon yaz kış demeden ayağınıza getiriyoruz. Dilediğiniz saate 7/24 bizlere ulaşabilir filo değişimi için bilgi alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan numaralarımızdan veya mail adresimizden bizden filo için bilgi alabilirsiniz.

YENİ LASTİK

Aracınızın performansı ve yol tutuşu kesinlikle lastiklere bağlıdır. Lastikler otomobil ve yol arasındaki tek temas noktasıdır. Bu nedenle, aracınız için yeni bir set lastik satın alma zamanı geldiğinde, sürüş tarzınız, bütçeniz ve yaşadığınız bölge dahil, dikkate almak isteyebileceğiniz birçok faktör olacaktır. Yeni lastik seçerken ilk kriter, aracınızla uyumlu olmasıdır. Aracınızın kullanım kılavuzu ve dokümanlarında uyumlu lastik tiplerinin bir listesi bulunacaktır. Lastiğin temel özelliklerini  lastik yanağında da bulabilirsiniz. İlk olarak şu an aracınızın üzerindeki lastiklere bakın. Kış, yaz ve dört mevsim lastikleri sürüş koşulları yıl içerisinde değişiklik gösterir. Yani, yeni lastik satın alma zamanı geldiğinde, ilk yapmanız gereken yaşadığınız yerdeki iklimi düşünmektir. Bölgenizin iklimine bağlı olarak, yaz ve kış lastikleri arasında geçiş yapmak veya dört mevsim lastikleri ile idare etmek gerekebilir.

İKİNCİ EL LASTİK

www.acillastikci.com olarak  piyasada bulunan az kullanılmış çıkma yani 2.El  lastikleri şirketlerden ve araç sahiplerinden satın almakta, uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır. Bu şekilde hem ekonomiye katkıda bulunmaktayız, hem de araç sahiplerini çok cazip fiyatlarla, çıkma lastik sahibi yapmaktayız. Aracınızdaki lastik can güvenliğiniz için çok önemlidir. Ailenizi gezdiriyorsunuz, yükünüzü taşıyorsunuz. Tüm bunların bilinci içerisinde uzman kadromuzla bol ürün çeşidiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm çıkma lastiklerimize lastiğin durumuna göre bir yıl ile altı ay fabrikasyon üretim garantisi vermekteyiz. Firmamız yeni lastikteki garanti sistemini çıkma lastiğe de uygulamaktadır. Firmamız çıkma lastikte otomobil, jeep, minibüs, kamyonet, kamyon, iş makinası ağırlıklı olarak çalışmakta olup stokumuz da her marka ve ebatta çıkma lastik bulunmaktadır. Çıkma lastiklerimiz resmi ile birlikte, teknik özellikleri, üretim tarihi, hangi ülkede üretildiği, lastik hakkında yorumlar; tüm bu bilgileri Whatsapp hattımızdan edinebilirsiniz.